Data przyjazdu
Data wyjazdu
2 DOROSŁYCH +

1 pokój

Wynajmij

ZAKWATEROWANIE

Dwupiętrowy obiekt hotelarski „Stragona” powstał po odrestaurowaniu i dostosowaniu obiektu z biurowca należącego niegdyś do Strzegomskich Zakładów Mechanicznych „Zremb”. Dysponujemy 60 miejscami noclegowymi w budynku głównym. W wyniku rozwoju obiektu otwarty został również sąsiadujący budynek przystosowany do obsługi 40 osób, w tym także osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości przeznaczone są pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe, w tym także apartamenty wyposażone w łoża małżeńskie i wanny z hydromasażem. W przypadku pobytu z dziećmi istnieje możliwość dołączenia tzw. „dostawki” do poszczególnych pokoi. Część pokoi wyposażona jest w łazienkę, w wypadku pobytu gości w pokojach o niższym standardzie, w których nie ma łazienek do dyspozycji gości pozostają łazienki ogólnego użytku usytuowane na piętrach. W każdym z pokoi goście mogą korzystać z telewizji, a także bezprzewodowego Internetu. Istotnym atutem obiektu jest monitoring wpływający na podwyższenie bezpieczeństwa gości znajdujących się w obiekcie.

LOKALIZACJA

Obiekt hotelarski „Stragona”
 położony jest w miejscowości Strzegom w województwie dolnośląskim w powiecie świdnickim, w pobliżu takich miast jak Świdnica, Wałbrzych, Legnica. Ważnym walorem obiektu „Stragona” jest położenie w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie kompleksu sportowego OSiR. Kompleks wyposażony jest w odkryty Aquapark, stadion, halę sportową, siłownię, korty tenisowe, a także saunę. W pobliżu Strzegomia znajdują się liczne stadniny koni i kluby jeździeckie.