Tanie noclegi Strzegom

STRZEGOM

Liczne kopalnie granitu znanego w wielu miastach Polski i Europy uczyniły Strzegom ważnym ośrodkiem przemysłu kamieniarskiego na mapie Polski. Samo miasto jest również bogate w rozmaite zabytki pochodzące z różnych okresów jego istnienia. Bazylika pw.ś.ap. Piotra i Pawła z XIV wieku i młyn wodny z 1880 roku to tylko niektóre z nich. Zamki Książ i Krasków oraz Uzdrowisko Szczawno Zdrój czynią cały region jeszcze bardziej atrakcyjnym i wartym odwiedzenia. Aby jeszcze bardziej cieszyć się z wycieczki, warto wybrać bazę noclegową, umożliwiającą nie tylko komfortowe, ale także tanie noclegi w Strzegomiu.

HOTEL STRAGONA

To, co czyni Hotel Stragona szczególnie atrakcyjnym z punktu widzenia gościa, jest lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie kompleksu sportowego OSiR. Kameralny klimat pozwala się wyciszyć i zregenerować. Korzystający z hotelu zyskują dodatkowo dostęp do odkrytego Aquaparku, siłowni, kortu tenisowego i sauny. Wielu gości korzysta również ze stadnin jeździeckich położonych w pobliżu Strzegomia.

OFERTA

Stragona oferuje sześćdziesiąt miejsc noclegowych w budynku głównym oraz dwadzieścia miejsc w sąsiadującym budynku. Goście mogą wybierać pomiędzy pokojami 1,2,3 i 4-osobowymi oraz apartamentami. Zarówno romantyczna wycieczka jak i podróż całą rodziną nie stanowią problemu. Wszystkie pokoje o wyższym standardzie są wyposażone w łazienki. W każdym z nich goście mogą korzystać z telewizji i WiFi. Nad bezpieczeństwem i komfortem wszystkich podróżnych czuwa monitoring, również bezpłatny parking jest strzeżony. Otoczenie oraz obecność restauracji w budynku hotelowym dają możliwość organizacji zarówno przyjęcia weselnego, konferencji i szkolenia jak i imprezy w altanie przy grillu. Obiekt hotelowy specjalizuje się przede wszystkim w organizacji wyżej wspomnianych wesel, a także studniówek, przyjęć komunijnych, chrzcin i styp.

Niewątpliwe atuty hotelu to wyjątkowo atrakcyjne położenie oraz korzystne ceny. Stragona umożliwia odszukanie tanichnoclegów w Strzegomiu o zadowalającym standardzie, adekwatnym do zapłaconych kosztów.