Pokoje do wynajęcia Strzegom

Strzegom ze względu na obecność licznych kopalni granitu stał się istotnym ośrodkiem przemysłu kamieniarskiego w całym kraju. Strzegomski granit jest chętnie wykorzystywany w licznych inwestycjach i projektach budowlanych zarówno w Polsce jak i całej Europie. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że miasto słynie z wielu zabytków pochodzących z różnych okresów istnienia miasta. Dodatkowo okolice Strzegomia są bogate w przykłady dawnej architektury i licznych stadnin wartych odwiedzenia. Warto zatem uczynić Strzegom celem jednej z wycieczek w towarzystwie rodziny czy przyjaciół.

W trakcie każdego wyjazdu kluczową kwestią pozostaje decyzja co do bazy noclegowej. Jej lokalizacja oraz standard pokoi powinny odpowiadać konkretnym oczekiwaniom i potrzebom. Poszukując pokoju do wynajęcia w Strzegomiu warto rozważyć ofertę hotelu Stragona. Miejsce szczyci się doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, pozwalającej cieszyć się z pobytu zarówno paczce znajomych jak i biznesmenowi poszukującemu miejsca dla regeneracji lub pracy. Fani sportu mogą korzystać z położonego w bliskim sąsiedztwie kompleksu OSiR, wyposażonym w odkryty Aquapark, stadion, korty tenisowe i saunę. Mając ochotę na dalszą wycieczkę można wybrać się do jednego z klubów jeździeckich, licznie rozlokowanych w okolicach miasta.

Obiekt hotelarski powstał po odrestaurowaniu obiektu biurowca. W chwili obecnej dysponuje sześćdziesięcioma miejscami noclegowymi w budynku głównym i kolejnymi dwudziestoma w obiekcie sąsiadującym, przystosowanym dla wymagań osób niepełnosprawnych. Goście mają możliwość wyboru pokoju 1,2,3 lub 4-osobowego. Zakochane pary mogą skorzystać z apartamentu wyposażonego w łoże małżeńskie i wanny z hydromasażem. Pobyt z dzieckiem to również nie problem – w każdym pokoju istnieje możliwość dołączenia tak zwanej „dostawki”. Wszystkie pokoje o wyższym standardzie są wyposażone w łazienkę. W każdym goście mogą korzystać z telewizji i bezprzewodowego internetu. Nad bezpieczeństwem i komfortem czuwa monitoring. 

Szukając pokoi do wynajęcia w Strzegomiu warto rozważyć ofertę Hotelu Stragona. Zadowalający standard plus atrakcyjna lokalizacja i niskie ceny to czynniki wyróżniające to miejsce na mapie miasta.